top of page

Muska

İletişime Aşağıdan Hemen Ara Butonundan Bana Ulaşabilirsiniz.

indir (1).jfif

MUSKA NASIL YAPILIR

Kur’an-ı Kerim’deki ayetlerden ve hadislerden yararlanılarak;

-Hastalıkların şifa bulması

-Büyü bozma

-Nazardan korunma

-Cinlerden Korunma

-İnsanlardan korunma konularında muskalar düzenlenir.

Üzülerek belirtmekte fayda vardır ki, bugün elektronik muskaların (!) bile alıcı bulduğu bir dönemde yaşıyoruz. İnsanlarımız öylesine uzaklaştırılmışlar ki çare ve derman için ne duyuyorlarsa ona tutunuyorlar, yıllardır insanlarımıza kadın-erkek olsun, çocuk olsun şifa vermesi niyetiyle adını “MUSKA” koyup sevdiklerine, annelere, eşlere, babalara, çocuklara büyü taşıttıran ve bugün bu işlerden anladığını iddia ederek konuyu bir sektör haline getiren uzmanlar(!) henüz muska’nın tarifini bile yapmaktan acizlerdir.

Muska nedir, ne amaçla kullanılır? Vefk nedir, ne amaçla kullanılır? Büyü nedir, ne amaçla yapılır? Bu sorulara cevap verecek bilgilerden tamamen yoksundurlar. Allah esirgesin, kendisinin de farkında olmadığı şekilde kendisini ve taşıyanı şirk’e (Allaha eş koşma) sebep verip hem kendini hem de dünyasını karartmaktadır.

Bir muska nasıl ters döner, inanılır gibi değildir … Aslına uygun yazmazsan geçersizdir, kağıt parçası taşırsın. Geriye dönme yoktur. Eğer gerçekten muska ise …

Bu bir muska değilde Vefk ise yine böyle bir durum söz konusu değildir, etkisiz kalır, arzunuz yerine gelmez …

Ama bu bir büyü ise, işte o zaman durum başka…

Yazılanın adını iyi koymak lazım. Bunu taşıyanında ne olduğunu bilmesi lazım. Büyünün adını Muska’ya, Muska’yı Vefk’e karıştırıp çorba yapılırsa insanlar bu işlerden zarar görür.

Muska; Allah ve Peygamber kelamıdır. Manevi bir zırhtır, insanlara hiç bir zararı yoktur.

bottom of page