top of page

HABERLER & YENI GELIŞMELER

Hakkımda Neler Yazılıyor?

Su Falı

Su Falı Kimlere Uygulanabilir?

Birkaç çeşidi olan su falı herkese uygulanabilir. Su falına bakmak için bir bardağa su doldurulur. İsteğe bağlı olarak tasın içerisine de su doldurabilirsiniz. Su falı bakarken, medyumun çok iyi şekilde konsantre olması gerekmektedir. Bununla birlikte fal bakılacak olan mekânın dingin olması da büyük önem taşımaktadır.

Psychic Stones

Tarot

Fal bakımına başlamadan önce, falı bakılacak olan kişiyle bakacak kişi arasında bir enerji akımı sağlanırsa bakım sırasında çok daha doğru ve net sonuçlar ortaya çıkar. Bazı falcılar desteden fal baktıran kişiyi temsil edecek bir kart seçer. Seçtiği kartı ortaya koyar ve öbür kartları çevresine açarlar. Bu kart "belirleyici kart"tır. Kartlar karıştırılmadan önce seçilmesi gerekir. Bazı falcılarsa tüm destenin içinden psişik bir duyunun yardımıyla ya da fal baktıranı temsil edecek en iyi kart olduğunu düşündükleri kartı hissederek seçerler.

Tarot Cards

Kahve Falı

KAHVE FALI

Kahve falı oldukça eski ve son derece klasik bir kehanet yöntemidir.Kahve Falı Başta Türkiye olmak üzere özellikle Müslüman ülkelerde çok geçerli bir fal şeklidir. Kahve fincanı telvesinin oluşturduğu şekillere bakarak yorumlanır. Yorum çoğunlukla fal bakan kişinin içinden hissettikleri ile ağırlık kazanır.

Tarot Reading
bottom of page